تبلیغات
کلوب برو بچه های باحال ایرونی - خیلی سخته...
کلوب برو بچه های باحال ایرونی

کاربر مهمان، خوش آمدید!مدیر وبلاگ: پریساشما چه بخشی از مطالب سایت مارا می پسندید؟
تعداد مطالب :
تعداد نویسندگان :
آخرین بروز رسانی :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
بازدید کل :
آخرین بازدید :


خیلی سخته...

نوشته شده توسط پریسا در تاریخ شنبه 16 بهمن 1389
مرتبط با : شعر و متن عاشقانه

 

 

به ادامه مطلب بروید

خیلی سخته که همه حسرتت رو بخورن و تو رو آخر خوشبختی بدونن و دوست داشته باشن که لحظه ای جای تو باشن، اما تو خودت اصلا احساس خوشبختی نکنی و حتی خودتو از اونایی که حسرتت رو میخورن هم بدبخت تر بدونی.

خیلی سخته که مطمئن باشی که یه آینده ی زیبا و رویایی در انتطارته، اما هیچ توانایی نداشته باشی که بخوای به اون هدف یا همون آینده ی رویاییت برسی.انگار که دست و پاهاتو با قفل و زنجیر بسته باشن و پاهات توانایی حرکت کردن رو نداشته باشه.

خیلی سخته که با همه بگی و بخندی و شاد باشی و همه خیال کنن که شاد ترینی، اما تمام غم و غصه هات و گریه هات توی تنهایی و خلوت خودت باشه و فقط و فقط خودت شاهد اشکای تنهاییت باشی.

خیلی سخته که روزهات تکراری شده باشه و از این همه تکرار خسته شده باشی و از خستگیهات خسته شده باشی و  راهتو توی زندگی گم کرده باشی و نتونی راهتو پپدا کنی و بی هدف روزهاتو به شب برسونی.

خیلی سخته که توی سرت پر از رویا و آرزو باشه، اما زندگیت با رویا پردازی بگذره و تمام خوشیهات توی رویاهات بگذره، اما وقتی از خواب و رویا بیرون بیای ببینی همونی هستی که بودی و اونا همش خواب و رویا بوده.

خیلی سخته که پر از فریاد باشی، اما هیچ فریاد رسی نباشه. انگار که توی یه چاه عمیق افتاده باشی و هر چی فریاد میزنی کسی صداتو نشنوه.

و خیلی سخته که همه پیشت باشن، اما بازم احساس تنهایی کنی...


برچسب ها : عاشقونه-شعر-متن-زیبا-قشنگ-
...
دیدگاه ()
مطالب پیشین
Powered By mihanblog.com Copyright © 2009 by funicloob
Design By : wWw.Theme-Designer.Com